Home > Artikelen > Uncategorized > Twee kraamhotels in Groningen

Twee kraamhotels in Groningen

Delen

Om de druk op de kraamzorg te verlichten, opent dit jaar een tweetal kraamzorghotels in Groningen. Het eerste kraamhotel zit in het NH Hotel Groningen, tegenover het Universitair Medisch Centrum Groningen. Vorig jaar was hier ook een kraamzorghotel. Het hotel is geopend van juli tot en met september. Het tweede kraamzorghotel zit in het Ommelander Ziekenhuis en is van mei tot en met september geopend. De hotels zijn her resultaat van een samenwerking tussen Isis Kraamzorg, Zilveren Kruis, Menzis en Het Groene Kruis.

In beide hotels zijn drie kamers beschikbaar voor moeders, hun baby’s en een eventuele partner. Gezinnen mogen er maximaal vier dagen overnachten en kraamverzorgenden zijn aanwezig tussen 8.00 uur en 20.00 uur.

In 2025 opende in het NH Hotel Groningen voor het eerst een kraamzorghotel de deuren. De bezettingsgraad was 69 procent, en de wachtlijsten voor kraamzorg aan huis werden hierdoor teruggedrongen.

Bron: https://www.rtvnoord.nl/zorg/1389065/geen-kraamzorg-thuis-maar-in-een-kraamcentrum-ook-fijn-voor-de-kraamverzorger

Delen

Niks missen?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Blijf up-to-date van al het nieuws binnen de kraamzorg